Sklep internetowy z nowymi produktami gdzie kupisz segafredo intermezzo

Profesjonalna obsługa i szybka dostawa – segafredo intermezzo

Segafredo Intermezzo. Dlaczego warto zdecydować się na tę kawę

Segafredo Intermezzo. Dlaczego warto zdecydować się na tę kawę

Super Segafredo intermezzo to oryginalna włoska kawa, która jest idealna do parzenia w ekspresie. Z jego pomocą można zaprezentować intensywne espresso, subtelne cappuccino i całe mnóstwo innych kaw, które zachwycą całą naszą rodzinę. Tym samym, kawa Segafredo Intermezzo ma wiele odsłon i warto w nią zainwestować, aby zagwarantować sobie przyjemność i satysfakcjonujące chwile w towarzystwie rodziny lub przyjaciół.

Z jakich ziaren składa się kawa Segafredo Intermezzo?

Znajdziemy tutaj dwa typy ziaren kawy, które potrafią się odznaczać najlepszą jakością z dostępnych w przyrodzie. Ziarna Arabiki zawierają około 1,5% kofeiny, są bardzo łagodne oraz mogą mieć lekko czekoladowy posmak, w zależności od uprawy. Z kolei, ziarna Robusty mają bardziej intensywny smak i zawierają około 2,5% kofeiny. Ich połączenie stanowi doskonałą kompozycję zrozumiałą nawet dla najbardziej wymagających smakoszy.

Jaka jest historia kawy Segafredo Intermezzo?

Segafredo to włoska marka kawy produkowana już od 1973 roku. Firma ta została założona przez Massimo Zanettiego i jest znana z produkcji kawy ziarnistej o wysokiej zawartości kofeiny. Znajdziemy tutaj aż około 2,5%, co stanowi bardzo duży odsetek. Producent ten sprzedaje szeroką gamę kaw ziarnistych, a także oferuje kawę bezkofeinową dla klientów, którzy z różnych powodów nie mogą pić kofeiny. Należy także podkreślić, że długa tradycja firmy i jej ciągły rozwój są obietnicą jakości Segafredo. Firma angażuje się w działalność filantropijną i jest zainteresowana zrównoważonym rozwojem plantacji kawy.

Dlaczego warto wybrać właśnie tę kawę?

Na rynkach europejskim i amerykańskim produkty marki segafredo intermezzo są oferowane bezpośrednio przez producenta. Nie ma więc żadnych strat pod względem jakości i smaku w tym zakresie. Jest ona prezentowana na rynku jako tania włoska kawa, a wiadomo, że kawa włoska jest właśnie synonimem luksusu. Marka ta oferuje każdemu przyjemność picia kawy z najwyższą satysfakcją.