Sklep internetowy z nowymi produktami gdzie kupisz segafredo intermezzo

Profesjonalna obsługa i szybka dostawa – segafredo intermezzo

Kawa Segafredo Intermezzo. Jakie są zalety tego napoju

Kawa Segafredo Intermezzo. Jakie są zalety tego napoju

Kawa Segafredo jest produkowana w palarni w Sesto di Rustignano. Jej twórca, Massimo Zanetti, to firma o pewnej tradycji, znana w ponad 20 krajach. Kawa ziarnista Segafredo Intermezzo to kawa, od której stanowczo warto zacząć swoją drogę po smakach i zapachach kawy. Stanowi ona jedną z najpopularniejszych mieszanin nie tylko w Polsce, lecz na całym świecie, która raduje i rozbudza zmysły.

Czym odznacza się kawa Segafredo Intermezzo?

Ziarna kawy Segafredo Intermezzo charakteryzują się wysoką zawartością kofeiny dzięki dużej zawartości Robusty. To sprawia, że kawa ta jest doskonałym sposobem na poranne przebudzenie.

Smak – charakter i kawa

Segefrado Intermezzo ma bardzo wyrazisty charakter. Jest to kawa:

– średnio palona,

– doskonale zbalansowana,

– o wyrazistym smaku,

– wysokiej zawartości kofeiny.

Jak możemy podawać taką kawę?

Należy podkreślić, że Segafredo Intermezzo polecana jest głównie wtedy, kiedy chcemy wypić kawę z mlekiem. Także automatyczny ekspres do kawy będzie doskonałym narzędziem do sporządzenia sobie wspaniałego napoju z wykorzystaniem tej kawy. Kawa Segafredo Intermezzo to tym samym aromatyczna, idealna do parzenia w ekspresach automatycznych. Kawa ta zaskakująco dobrze sprawdza się podczas parzenia w półautomatycznych ekspresach do kawy. Ekspresy przelewowe także się tutaj doskonale sprawdzą. Kiedy kawę segafredo intermezzo zaparzymy w ekspresie przelewowym, to przekonamy się, że ta wykwintna kawa może pobudzić nasze zmysły. Jeśli jesteśmy fanem praski francuskiej, ta kawa z pewnością spełni nasze wysublimowane oczekiwania. Ponadto, kawa przygotowana we włoskim czajniczku mokka daje wspaniały efekt, który na długo pozostaje w pamięci.

Segafredo Intermezzo – idealna do kawy z mlekiem

Segafredo to mieszanka ziaren Arabiki i Robusty. Dzięki Robuście, aksamitna mleczna pianka doskonale uzupełnia kawę. Jest ona idealna do cappuccino i cafe latte. Kawa ta sprawdza się również w innych specyficznych sposobach przyrządzania.